Международното висше бизнес училище в Ботевград получи сертификат за институционална акредитация за нов 5-годишен период от време. Това означава, че висшето учебно заведение продължава да обучава студенти до 2017 година. Документът се издава от Националната агенция по оценяване и акредитация. След изтичане на определения срок отново ще бъде открита процедура за институционална акредитация на МВБУ, съобщиха от висшето училище.
През пет години се извършва и програмна акредитация на специалностите. През пролетта на настоящата година ще бъде открита процедура за оценяване на специалностите „Счетоводство и контрол” и „Туризъм” на МВБУ.
В учебната база на Международното висше бизнес училище в Ботевград се провежда редовна форма обучение по всички бакалавърски програми и задочна форма по две специалности – „Бизнесадминистрация” и „Счетоводство и контрол”. Задочното обучение по останалите бакалавърски програми е изнесено в София. В столицата се провежда и обучението по магистърските и докторските програми на МВБУ.




Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари