На закриването на предизборната надпревара на ГЕРБ в Етрополе тази вечер дойдоха 8 от кандидатската листа за Софийска област, начело с водача Владислав Горанов: Светлин Станчев, Павел Павлов, Николай Николов, Ваньо Тодоров, Петър Беков, Габриела Георгиева, Чавдар Русков и Моника Димова.
„За когото и да гласувате в неделя, - каза в обръщението си към хората Владислав Горанов – искам да ви помоля да излезете да гласувате, защото в противен случай печели манипулирания вот, печели изплашения вот, печели неинформирания вот. България има нужда от стабилност и политическа партия ГЕРБ, начело с нейния лидер Бойко Борисов може да осигури такова стабилно управление за следващите 4 години.”
В изказването си кметът инж. Богомил Георгиев каза, че при управлението на ГЕРБ „в Етрополе са се случили толкова много неща, които не са се случвали за последните 30 години, взети заедно.” И припомни отново, че в Етрополе са реализирани и предстои да се реализират през следващите 2 години проекти на обща стойност 56 милиона лева. Осъществена е социална политика на обща стойност 1 милион и 100 хиляди лева за подобряване на живота. След това призова хората да направят своята равносметка за направеното и, ако считат политиката на ГЕРБ за правилна, в неделя отново да гласуват за тази партия.
С тези две изказвания представянето на кандидатите приключи и беше дадена думата на естрадните състави: група „Мастио”, група „Нико” и Пламен Добрев от „Гласът на България”. Изявите им продължиха близо час.
Повечето от присъстващите на площада имаха възможност да получат сувенири, които организаторите бяха приготвили. Децата се зарадваха на множеството балони, с цвета на партия „ГЕРБ”.
ГЕРБ закри тази вечер предизборната си кампания
Добавете и Вашето мнение сред останалите 77.
Източник: botevgrad.com
Посещения: 7158
Дата: 10.05.2013, 21:29
Подобни новини
Коментари
добави коментар
Коментари от регистрирани и анонимни потребители. Скрий анонимните коментари
![]() |
Колко сладка е властта, колко милиарди се окрадоха, че да са готови на всичко, за да се докопат пак! Безсрамници, българоубийци гербави!!!!!!!!!!
|
![]() |
Прокуратурата потвърди: 350 000 фалшиви бюлетини за ГЕРБ.
|
![]() |
СЕГА ГЕРБ ЩЕ ИМАТ 10% ПО-МАЛКО. ЦАЦАРОВ СПАСИ ДЪРЖАВАТА. СЛЕД ИЗБОРИТЕ ЩЕ ИМА СЪД И ЗАТВОР ЗА ГЕРБ. ТРЯБВА ДА СПАСИМ ДЕМОКРАЦИЯТА, СВОБОДАТА И ДЪРЖАВАТА.НИМА ПЛЕВНАЛИЕВ И КМЕТОВЕТЕ НА ГЕРБ СА ИЗБРАНИ ТАКА?!
|
![]() |
ЩЕ КАЖА САМО, ЧЕ ГРОБ РАЗКАТАХА МАЙКАТА НА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!!!
ИСКАМ ДА ЧУЯ КОМЕНТАРИ НА ПЛАТЕНИТЕ ЛАКЕЙ НА ГРОБ!!!!!! СРАМ!!СРАМ!!!!!!!!!! СРАМ!!!!!!!!!! ВЕДНАГА ТРЯБВА ДА БЪДАТ АРЕСТУВАНИ ВСИЧКИ ЗНАЕМ КОИ!!!!! АКО ТОВА НЕ СТАНЕ ТРЯБВА ВСИЧКИ ДА ИЗЛЕЗЕМ НА УЛИЦАТА!!!!!!!!!!!!! ЗА КАКВО ДА ГЛАСУВА МЕ!!!!!! |
![]() |
Етрополци да изметем утре герб от етрополе
|
![]() |
ЕТРОПОЛЕ МРАЗИ ГЕРБ. ЕТРОПОЛЕ НЕ ИСКА ГЕРБ ! ЕТРОПОЛЕ ИСКА ДА СЕ ЗАБРАНИ ГЕРБ !
|
![]() |
Нещата излизат на яве.Какви мошенници са ни управлявали и управляват момента в ЕТРОПОЛЕ.
|
![]() |
ГЕРБ се осраха тотално
![]() |
![]() |
deistvaite utre e vremeto da gi izgonim
![]() |
![]() |
На 10 ноември 1989 г. се западвх, че комунизмът си отива. Нищо подобно! Сергей Дмитриевич го каза ясно: "Ако ГЕРБ не си отидат сами, ще ги свалим по друг начин!". Вече няколко месеца се разиграва този мръсен сценарий. Толкова помия се изля срещу ГЕРБ, колкото за 23 години срещу никой друг. Сега комунистите ни тласкат към непризнаване на изборите и към гражданска война. Те ги умеят тези неща още от 1917 година. Техният лозунг си остава - "С кръв сме я взели тая власт и с кръв /няма/ да я дадем". 70 години комунистите крадат държавата и искат да продължават во веки веков. Затова измислиха "Всички са маскари". Аз не съм! Родителите ми, семейството ми не са! Не са маскари и по-голямата част от българския народ. Затова не трябва да ги допуснем да си върнат отново политическата власт - икономическата те не са я изпускали.
|
![]() |
За Линко,Андреев,пупляците и комарджиите ли да гласувам?НЯМА ДА СТАНЕ
![]() |
![]() |
Не не гласувай за тях,но гласувай за Кмета,защото той е най-успешния кмет ,който сме имали някога.Помисли разумно и ще видиш ,че съм права.
|
![]() |
52 sigorno vehe si legnala a
![]() |
![]() |
№47,неграмотнико, мошеници се пише с едно Н!
|
![]() |
50 badi malko po gramoten!!!
|
![]() |
Хайде Анита ПЕШЕВА ти си на ред- пиши?
![]() |
![]() |
Tq drugo pravi ,i e majstorka.
|
![]() |
ВАН ОТ БГ,ДОЛНИ ГАДНИ МАФИОТИ.ПРИ КОЕ ПРАВИТЕЛСТВО СА ПАЛЕХА ХОРАТА,ПРИ КОЕ ПРАВИТЕЛСТВО Е ИМАЛО ТОЛКОВА БЕДНОТИЯ,МАФИОТИ НЕ СЕ НАЯДОХТЕ....КРАДЦИ.......ГЕРБ СТАНА ГРОБ ЗА БАЛГАРИЯ...ЦЕКООООООООООО ГОТВИМЕ ТИ РАИРАНА УНИФОРМА ЗАЕДНО С СЛИшАЛКИ А ЗА БОКО ТИКВАТА НОВА УНИФОРМА..............ЦАРЯ Е ГОЛ
|
![]() |
52,не си права защото този кмет е функция на тези, които изброих.Той е поставен от тях като един послушко за да изпълнява волята им.Същото важи и за голяма част от общинските съветници.Те или семействата им са рекетирани от същите хора .
|
![]() |
№ 58, ти си гений,бе!Иди си вземи парите от даскалите, дето са се опитали да те ограмотят. И такива оплюват правителството на ГЕРБ, което е най-успешното от 1989 г. насам и не допусна в условията на всеобща световна криза България да се срине като Гърция, Кипър, Румъния, Испания, Португалия, Италия. А това, че сме най-бедни в европейския съюз - ами 70 години ни управляваха комунистите! Вижте какво беше Бг преди 1944-та. Та сега пак гласувайте за комунките, те не са се наситили още да смучат народна кръв.
|
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!