Отборът на Балкан - младежи, постигна лесна победа във втория си мач от гостуването си във Варна. Вчера те се наложиха над Академик със 72-57. След като предния ден срещу Черно море не взеха участие трениращите с мъжете Велислав Гълъбов и Ростислав Тончев, срещу Академик старши треньорът Михаил Михайлов не пусна в игра още трима основни играчи - Радослав Кочев, Ивко Ивков и Филип Каменов. Най-резултатен за победата със 17 точки е Цанко Краев, с 16 и 11 борби е Кристиян Кръстев.

А днес в първенството на А група за девойки Балкан загуби в София от НСА с 42-53. Баскетболистките ни бяха равностойни през първата четвъртина, която завърши 13-13, на полувремето НСА имаше аванс от 10 точки и до края успя да го увеличи. Утре нашите момичета ще играят с Левски, отново в София.