Отборът на Сигал Прищина зае второто място в Балканската лига, след като днес в последния мач от редовния сезон победи Левски със 77-68. Домакините успяха да направят обрат, след като на полувремето губеха със 17 точки - 23-40.

По този начин Сигал зае второто място и се класира директно за Файнъл Фор заедно с израелския Галил Гилбоа, който също днес в мач без значение се наложи като домакин над Кожув със 100-75. А тимът на Левски ще играе четвъртфинален плейоф в два мача с македонския Куманово 2009, като срещите са на 1 и 8 април.

В другия четвъртфинал съперници са Балкан и черногорският Теодо Тиват. В първата среща на 2 април зелените гостуват, ответният мач е на 9 април в Ботевград.

Първите шест отбора са: 1. Галил Гилбоа 2. Сигал 3. Левски 4. БАЛКАН 5. Теодо Тиват 6. Куманово 2009. Отпадат отборите на Крайова, Пея и Кожув.