Състезателите на АМК Ботевград Ивайло Йончев и Владимир Димитров станаха шампиони на България по рали крос. Двамата заеха първите места в своите класове в генералното класиране на националния шампионат на България по рали крос 2014/2015.

Шампионските титли двамата завоюваха след последния шести кръг, който се проведе на 22 и 23 август на пистата "Строител" край Криводол.  Ивайло Йончев със Сеат Ибиза си бе осигурил първото място в генералното класиране на най-ниския клас до 1600 куб. см. още преди този последен кръг. Въпреки това той се яви на старта и отново стана безапелационен победител.

В клас над 1600 кубика Владимир Димитров с Хонда Сивик завърши втори състезанието в Криводол. Преди този кръг той бе втори и в генералното класиране. Лидерът в този клас Радослав Иванов - Коняра обаче не успя да завърши пред своя публика състезанието в Криводол. Така титлата в Дивизия 2 станса притежание на Владимир Димитров, въпреки че бе пропуснал първите два кръга от националнсия шампионат.