Мъжкият отбор по волейбол на Етрополе постигна една победа и една загуба в последните два изиграни мача.
Момчетата от Етрополе загубиха миналата седмица доста драматично домакинската си среща срещу отбор на Септември-София. След доста оспорвана битка Етрополци отстъпиха с 3:2 гейма над гостуващия тим от София.
Тази събота пък съставът на Етрополе беше гости на отбора на Ерма-Трън. Поради невъзможността за отопление на залата в Трън, срещата се изигра в зала Кракра в град Перник. Етрополската формация се наложи над отбора на Трън с 3:1 гейма.
На 23.01.2016 г. в град Етрополе ще се изиграе и последната среща от есенния дял на надпреварата. Отборът на Етрополе е домакин на лидера във временното класиране в западната А-НВГ Ботев-Ихтиман.
Текст и снимка: Волейболен клуб „Етрополе” -  Етрополе