На 04 юни 6-ма състезатели от таекуон-до клуб "Таек-кион" Ботевград, който бе приет за член към Българската конфедерация по Кик-бокс и Муай Тай през февруари 2016 г., взеха участие в организирания в Национална зала по борба "Дианабад" Фестивал на бойните спортове.
Състезания се проведоха по граплинг, кик-бокс по правилата на К1 и санда.
Нашите състезатели спечелиха 3 златни и 3 сребърни медала в състезанията по кик-бокс по правилата на К1 (пълен контакт).
Злато при най-малките спечели Велизар Георгиев - при юноши младша възраст Габриел Витков, а при юноши старша възраст Николай Петков, който получи и купа за най-техничен състезател.
Сребърни медалисти станаха Виктор Груев при деца до 12 г., Цветомир Йолов при юноши младша възаст и Павел Василев при юноши младша възраст до 9 г., за когото това бе първо участие като състезател.
В момента треньорът Борислав Витков подготвя състезатели от различни възрастови групи, които да представят новосъздадения клуб по кик-бокс "Таек-кион Файт" в организираните турнири от Българската Конфедерация по Кик-бокс и Муай Тай.