Днес в онлайн пространството се появи информация за двама „бандити“, които дни наред се укривали в Часовниковата кула. От Фейсбук страницата „Гласът на Ботевград“ обявиха, че на същото това място били намерени списъци с набелязани цели и инициали. 


Оказва се обаче, че историята за „бандитите“ е измислена и е просто началото на нещо различно за града, чийто старт се очаква да бъде съвсем скоро.


Всъщност става дума за нова онлайн медия, която ще има специална насоченост към младите хора на община Ботевград. В нея те ще имат възможност да видият интервюта с местни популярни лица, социални експерименти и забавен прочит на актуалните събития. 


От медията все още не разкриват кои са двете момчета, заели се със задачата да забавляват, информират и предизвикват младежите на нашата община, нито лицата, които се крият зад въпросните инициали и каква роля ще имат те в предстоящия онлайн канал.


„Гласът на Ботевград“ ще публикува своето съдържание във Фейсбук (линк на страницата), Инстаграм (линк на страницата) и Youtube (линк на канала), а развитието на историята за младите „бандити“ продължаваме да следим.