В последната си среща от първенството на ББЛ А група Запад вторият отбор на Балкан загуби от Фаб Файв с 53-75 (24-19, 13-24, 8-9, 8-23). И завърши на пето място с 36 точки от 14 победи и 8 загуби.

Младите балканци спечелиха само първата четвъртина с 5 точки разлика - 24-19. Във втората обаче допуснаха обрат и на полувремето съперниците им бяха напред с 6 разлика. В третата и четвъртата част младите балканци отбелязаха само по 8 точки и отстъпиха с 53-75.

Стефан Михайлов бе най-резултатен за Балкан с 15 точки, овладя и 9 борби. С 13 точки, 7 борби и 5 асистенции е Михаил Гавазов. Александър Гавалюгов има 11 точки, с 9 е Иво Корестилов.

За Фаб Файв, който завърши на трето място с 16 победи и 6 поражения, с по 14 точки са Христов и Кръстев, с 11 точки и 8 борби е Мартин Горунов.