Днес в мач от първенството на ББЛ А група Запад вторият отбор на Балкан постигна поредния си успех. Той се наложи, макар и трудно, над втория тим на ЦСКА с 2 точки разлика - 67-65 (14-20, 16-13, 21-18, 16-14). И  продължава да е първи във временното класиране.

Младите балканци изоставаха след първата част с 6 точки разлика - 14-20. Спечелиха втората, но на полувремето губеха с 3 - 30-33.  След третата четвъртина резултатът бе равен - 51-51, едва в последната четвъртина воденият от Мирослав Ралчев отбор надделя и спечели мача с 67-65.

Най-резултатен за победителите с 20 точки бе Иво Корестилов със 7-7 за 2 точки. С дабъл-дабъл от 13 точки и 10 овладени топки е Стефан Михайлов. Михаил Калинов отбеляза 12, има 6 асистенции и 5 борби, но и 7 грешки. С 10 точки е Кристиян Дялов, Кристиян Василев вкара 8 и има 8 борби, по 2 точки добавиха Антоан Виденов и Карлос Антов.

За ЦСКА с 21 точки и 11 борби е Иван Димитров, а Челенков е с 10 точки и 16 овладени топки.