Съставът на Евроинс Черно постигна победа над ЦСКА с 86:77 насред зала "Христо Ботев". С това поражение "червените" вече са с 2 успеха и 6 загуби, а "моряците" са трети с 6 победи и 3 поражения.

Тимът на Даниел Димитров натрупа солиден аванс след първото полувреме за 42:25. През втората част обаче възпитаниците на Ивайло Желев направиха всичко възможно да инициират обрат. В третата четвърт след добри прояви на Милош Шакота и Крум Дойчинов дефицитът бе намален на 12 точки за 43:55, 02:03 преди края. Играчите на Черно море пък не приличаха на себе си и лесно допуснаха противникът да намали дефицита.

В последната четвърт домакините намалиха разликата на 8 точки за 69:77, но впоследствие Черно море задържа преднината. В последните секунди на двубоя ЦСКА се доближи на 6 точки от своя съперник за 76:82. "Армейците" обаче нито имаха сили, нито време за нещо повече и в крайна сметка отстъпиха със 77:86.