Отборът на Милан разби с 5:1 Торино на "Сан Сиро" в последния мач от 32-ия кръг на Серия "А". Успехът прати тима на Карло Анчелоти на второ място във временното класиране заедно с Ювентус. Двата гранда имат актив от 64 точки, като изостават на цели десет от шампиона и лидер Интер.

"Росонерите" категорично надиграха своя противник, а голмайсторът Филипо Индзаги се отчете с хеттрик. Това бе неговият втори мач в рамките на 45 дни, когато се разписва на три пъти в един двубой от калчото.

Четвъртият гол реализира Кака от дузпа в 68-ата минута, свирена за нарушение на Серени срещу Масимо Амброзини. Десет минути пред края Франческини намали за 4:1, но в последните секунди Амброзини оформи крайното 5:1