В събота завършва първеството на футболната Западна Б група. В последния си мач "Балкан" ще бъде гост на "Чавдар" Етрополе.

Кръг преди края на шампионата "зелените"  са на пето място и изостават от своя съперник, който е четвърти,  само на 2 точки. Което означава, че ако Балкан победи,  ще измести домакините от това четвърто място и ще постигне най-големия си успех в своята досегашна история от участията му във втория ешелон.

Днес старши треньорът Стоян Коцев и помощникът му Димитър Добревски обявиха, че в утрешната последна среща "балканци" ще излязат в същия състав, с който разгромиха с 5-0 миналия кръг "Рилски спортист" Самоков.

Началният час на мача е 18.00 на градския стадион в Етрополе. Главен съдия на срещата е Николай Йорданов от Габрово.