В среща от група G на Шампионската лига отборите на Севиля и Щутгарт завършиха наравно 1:1 и взеха по една точка. С това равенство испанския клуб има вече десет точки и си гарантира участие на осминафиналите.

Това е продиктувано от факта, че вторият Унирея има пет, а до края има още две срещи. Третият Щутгарт има три и не може да стигне до първата позиция.

Хесус Навас откри резултата в 14-ата минута на мача, извеждайк домакините напред в резултата. Въпреки негативния резултат гостите от Германия не се предадоха и стигнаха до изравнителен гол в 79-ата минута с гол на Кузманович.

С това равенство немският тим заема третата позиция в групата с три точки, но с шанс за продължаване напред в турнира. В другия мач от тази група Унирея и Рейнджърс не се победиха и завършиха 1:1.