ЦСКА тресна с 3:1 Литекс на стадион "Лазур" в Бургас и грабна Суперкупата на България за рекорден четвърти път.

Това бе първи официален мач за армейците този сезон, които тотално надиграха шампионите и заслужено вдигнаха трофея.

Два гола за червените заби Спас Делев, а един добави Янис Зику от дузпа. Точен за Литекс бе Кодо още в самото начало на срещата, но това бе и всичко най-хубаво сътворено от оранжевите, които определено разочароваха.

ЦСКА изигра перфектно тактически мача и футболистите на Милен Радуканов напълно доминираха. Играчите на Литекс пък бяха твърде плахи, разпиляни и не дадоха никаква индикация, че могат да се противопоставят на армейците.

Оранжевите завършиха мача в намален състав, след като Том получи червен картон в началото на второто полувреме за удар без топка.