В мач от първенството на А група между вторите отбори на Черно море и Балкан, игран днес от 14.00 ч. във Варна, домакините успяха да спечелят с 84-75 (22-23, 22-12, 14-22, 26-18).

Младите играчи на Балкан  спечелиха първата и третата част, но във втората и четвъртата позволиха на своите съперници да обърнат резултата и дори да дръпнат с 10 точки. Зелените отстъпваха в борбата под двата коша, като имат 12 овладени топки по-малко - 26 срещу 38, имат и по-слаба стрелба и това се оказа решаващо.

Силен мач направи Кристиян Манчев, който отбеляза 21 точки. С 19 е Райко Дундалов, като една борба не му достигна да направи дабъл-дабъл, 15 точки отбеляза Николай Маринов, с по 7 са Диан Христов и Цветан Георгиев.

За победителите най-резултатен с 18 точки бе Николай Стоянов, с по 16 са Ангел Нацкин и Лъчезар Радев, който има и 13 овладени топки.