В Прищина местният Сигал прие Пея в дербито на Косово в първенсттвото на Еврохолд Балканска баскетболна лига. Двата тима не можаха да излъчат победител в редовното време. Това наложи продължение, в което домакините измъкнаха успеха след 72-70. Така те са вече с баланс 4-1 в турнира, докато Пея остана единствен без успех и само с четири поражения до момента.

Третата част завърши със серия от 10-0 за Пея и тимът взе такъв аванс за последните минути. През цялата последна четвърт тимът водеше в резултата, като при оставащи 50 секунди имаше аванс от 4 точки. Домакините обаче изравниха, а в последната си атака гостите не можаха да отбележат.

Драма имаше и в допълнителното време, след като Сигал поведе с 4 точки, но 45 секунди преди края гостите изравниха. Дардан Бериша изведе тима от Прищина отново напред, а след пропуски на Пея в края, това се оказа решаващо.

Тей Уолър вкара 20 точки за домакините, а Самир Шаптахович отбеляза 23 за гостите.