В днешния последен кръг от първенството на втората шестица на А група вторият отбор на Балкан победи като домакин втория тим на Рилски спортист с 84-78 /19-19, 25-25, 24-14, 16-20/.

През първите две части срещата бе изкллючително оспорвана - и двете завършиха при равен резултат, на полувремето на таблото светеше 44-44. В третата четвъртина домакините играха по-добре и след нея имаха двуцифрен аванс - 68-58. Гостите спечелиха последния период с 4 точки и крайният резултат от мача е 84-78.

Радослав Кочев бе най-резултатен с 22 точки за победителите, Здравко Христов отбеляза 20 и направи 6 асистенции. Силно игра и Радослав Лазаров, който реализира 17 точки.

За Рилски спортист 32 точки вкара Мирослав Васов, с 22 е Даниел Петров, 14 вкара Кристиян Колев.

В крайното класиране на втората шестица Балкан-2 е на трето място  с баланс от 6 победи и 4 загуби. Първи е Академик, втори ЦСКА, след Балкан са Видабаскет, Черноморец и Рилски спортист-2.