В днешната си пета по ред контрола футболният отбор на Балкан завърши наравно - 2-2, при гостуването на Локомотив Мездра. И двата гола за зелените отбеляза капитанът Здравко Атанасов.

Балканци на два пъти повеждаха в резултата. Те откриха в 50-та минута с техничен шут по земя на Здравко Атанасов. Домакините изравниха в 60-та с попадение на Владимир Найденов. Отново Здравко Атанасов изведе Балкан напред, като в 66-та минута простреля вратаря на домакините с удар от въздуха под напречната греда.

След това Балкан на два пъти можеше да увеличи още преднината си, но вратарят на Локомотив спаси удари на Ивайло Цветанов и Кристиян Ковачев. Три минути преди края балканци останаха с човек по-малко, след като за оспорване на съдийско решение Ивайло Цветанов получи първо жълт, а след това и червен картон. В последната минута домакините вкараха втори гол и срещата завърши 2-2.

Снимка: medianews.bg