На 14 май в град Бяла, Област Русе, се състоя турнир по кикбокс „Купа Свети Георги“. Ботевградският клуб по кикбокс „Тигрите“ взе участие в надпреварата с 4-ма състезатели.

Дебютантите на клуба се представиха отлично. Най-малкият „тигър“, 7-годишния ботевградчанин Георги Георгиев, се класира на трето място в своята категория, но се бори със завидни сили и желание. Съвсем малко не достигна на Юзлем Иса от Правец да стигне до финал и също се класира на трето място. Християн Каменов от Ботевград пък загуби финалния мач, но показа, че когато имаш желание може да спечелиш сребърен медал, дори и след само 10 месеца тренировки. Капитанът на отбора - Лазар Петков, постигна победа на полуфинал с нокаут, след което загуби финала с 2:1 съдийски гласа от украинец. Мачът между тях беше много зрелищен.