Манчестър Юнайтед прегази Милан с 4:0 в реванша и с общ резултат 7:2 се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига. Както и в мача на "Сан Сиро", Уейн Рууни заби два гола за "червените дяволи". А по едно попадение добавиха Джи Сун Парк и Дарън Флетчър.

Българският национал Димитър Бербатов започна мача като резерва и влезе в игра на мястото на героя на вечерта Рууни в 66-ата минута при резултат 3:0.

На пейката започна и юношата на Юнайтед Дейвид Бекъм, който за първи път в кариерата си стъпи на "Олд Трафорд" с екипа на друг отбор. Той се появи на терена в 64-ата минута под бурните аплодисменти на феновете. Те пък от своя страна и в този двубой не пропуснаха да протестират срещу американските собственици на клуба.