Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Новини » Спорт
5 медала спечелиха таекуондистите на..
27.06.2017, 12:56

3 златни и 2 бронзови медала спечелиха таекуондисти от Таек-кион от традиционния детски турнир в Севлиево, провел се на..
Милован Савич напусна Спартак Плевен
27.06.2017, 07:58

Черногорският център на Спартак Плевен Милован Савич със сигурност ще напусне клуба, научи БТА. 205-сантиметровият..
Арън Джонс подписа с клуб от Финландия
26.06.2017, 20:05

Американският център Аарън Джоунс, който през последния сезон стана носител на купата на България и на титлата в..
Страхотно: Владимир Далаклиев с медал..
26.06.2017, 10:31

Прецедент в българското олимпийско таекуондо! Владимир Далаклиев стана първият българин с медал от световно..
Везенков старши събира отбор легенди за..
26.06.2017, 09:30

Неочакван обрат вдига интригата на благотворителния мач в подкрепа на малката Йоанка. Градуса вдигнаха няколко..
Мартин Дурчев преминава в Академик..
25.06.2017, 21:53

Академик Бултекс 99 привлече още един играч за новия сезон. Към редиците на пловдивския тим се присъедини Мартин..
Минчев повика Мартин Маринов в..
25.06.2017, 17:00

Селекционерът на мъжкия национален отбор Любомир Минчев повика още един състезател в разширения състав за предстоящите..
Трио от Правец на силен 3х3 турнир в..
23.06.2017, 10:19

Тази сутрин трима баскетболисти от Правец заминаха за Белград, където утре ще вземат участие в  турнира 3x3..
Александър Везенков е първият българин,..
23.06.2017, 08:07

Александър Везенков написа нова страница в историята на българския баскетбол.  Крилото стана първият наш..
Сборен отбор на ФК "Локомотив" Дряново..
22.06.2017, 12:25

На 30.06. /петък/ от 18:00 часа, на градския стадион "Христо Ботев" в Ботевград ще се проведе футболна контролна среща..
Ясна е групата на 14-годишните момчета..
21.06.2017, 12:09

Днес бе теглен жребият за финалния турнир на момчетата до 14 години, който ще се проведе в Ямбол от 27 юни до 1..
Благотворителен мач събира изгряващи и..
21.06.2017, 10:59

Благотворителен мач между изгряващи и доказани звезди на Балкан ще се изиграе в Ботевград на 2 юли в подкрепа на..
Сръбският Мега с нов генерален спонсор
20.06.2017, 17:00

Елитният сръбски клуб, който досега носеше името Мега Лекс,  вече ще се казва Мега Бемакс. Той приема името на..
Николай Начев с втори бронзов медал от..
20.06.2017, 11:55

В рамките само на три дни лекоатлетът на Балкан Николай Начев спечели две бронзови отличия от..