Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Новини » Спорт
Ден Бош стяга селекция и я обявява, от..
19.08.2018, 19:19

Съперникът на Балкан във втория квалификационен кръг на турнира за Купата на ФИБА Европа – холандският Ден Бош,..
Марек надигра Балкан в Ботевград
18.08.2018, 20:30

Това, което спечелиха в първия кръг при гостуването си на Септември Симитли - победа с 2-0, футболистите на Балкан..
Берое започна подготовка, чака Павел..
16.08.2018, 21:27

Мъжкият баскетболен Берое стартира подготовка за новия сезон с тренировка в зала ДЗУ в Стара Загора.  Освен 12-те..
Поклонението пред Митко Пенчев е в..
15.08.2018, 20:25

В петък, 17 август, ще бъде поклонението пред Митко Пенчев, който ни напусна днес. То е от 12.30 ч. в старата спортна..
Почина Митко Пенчев
15.08.2018, 17:32

Днес - едва на 45 години - ни напусна Димитър Пенчев Димитров. Един отличен баскетболист, треньор и приятел. Отиде си..
Павел Маринов ще играе във Франция
15.08.2018, 17:08

Един от капитаните на националния отбор на България по баскетбол - Павел Маринов, ще продължи кариерата си на познато..
Вход свободен на Балкан - Марек в..
15.08.2018, 11:47

От ФК Балкан правят жест към своите привърженици. Входът за първия домакински мач от първенството на Югозападната трета..
Американски гард подписа с Академик..
14.08.2018, 16:04

Академик Бултекс 99 привлече американския пойнт гард Дайшон Найт за новия сезон. Той ще бъде четвъртият чужденец в..
Симеон Илиев ще играе във Франция
14.08.2018, 16:00

Баскетболистът на Черно море Тича Симеон Илиев ще продължи кариерата си в чужбина. През следващия сезон той ще се..
Берое взе четвърти чужденец
14.08.2018, 15:56

Берое продължава със селекцията за новия сезон. Американецът Конър Франкамп става четвъртият чуждестранен баскетболист..
Александър Илиев ще играе в Академик
13.08.2018, 18:54

Александър Илиев отново ще играе в Правец. След два сезона  в Балкан 22-годишният баскетболист ще облече..
Отличен старт на Балкан с победа като..
11.08.2018, 21:26

Футболистите на Балкан започнаха по най-добрия начин новия шампионат на Югозападната трута лига. В днешното гостуване в..
Днес Балкан гостува в Симитли в 1 кръг..
11.08.2018, 10:21

С мачовете от 1 кръг днес, 11 август започва първенството на Югозападната трета футболна лига. Отборът на Балкан..