Днес стана ясно, че Филип Виденов вече не е играч на Лукойл Академик. Един от най-добрите български баскетболисти в..

Мартин Дурчев се завърна в Балкан. Той пристигна в Ботевград вчера в късния следобед след полет от Мадрид, след като бе..

Митко Димитров напусна тима на "Академик Бултекс 99" и се завърна в "Лукойл Академик". Младокът е бил пожелан от..
22.02.2017, 20:38

Няма изненадани от развоя на събития в Левски през последните дни. Дълговете са огромни, никой не иска да плаща. Спас..
Турнир по билярд “8-ма топка“ ще се..
22.02.2017, 11:28

На 26 февруари (неделя) от 12:00 часа в Club ERA – Ботевград ще се проведе турнир по билярд “8-ма..
Поздравителен адрес от кмета на..
21.02.2017, 16:04

Кметът на община Ботевград Иван Гавалюгов изпрати поздравителен адрес до мъжкия баскетболен отбор на Балкан за..
Тони Дечев подаде оставка
20.02.2017, 22:55

Треньорът на Лукойл Академик Тони Дечев е подал оставка след изненадващата загуба на финала за Купата на България със..
Двама от СК "Сунг - Ри Ботевград" ще..
20.02.2017, 14:58

След два квалификационни турнира, определящи състава за участие на Европейското първенство за младежи до 21 г., Георги..
Травис Даниълс е MVP на турнира за..
20.02.2017, 07:26

Баскетболистът на Балкан Травис Даниълс бе обявен за най-добър играч на турнира за Купата на България. Американецът..
Берое спечели Купата по категоричен..
19.02.2017, 20:28

Отборът на Берое взе Купата на България за първи път в своята история. Тази вечер във финала за трофея в пловдивската..
Бронзови медали за Балкан от Купата на..
19.02.2017, 17:57

Баскетболистите на Балкан спечелиха мача за третото място на турнира за Купата на България. Те победиха категорично..
Президентът на БК Балкан с въпроси към..
19.02.2017, 11:24

След втория полуфинал от турнира за Купата президентът на БК Балкан Михаил Михайлов се обърна с въпроси към  шефа..
Небойша Видич за изгонването му: Просто..
19.02.2017, 07:36

Старши-треньорът на Балкан (Ботевград) Небойша Видич получи две технически нарушения и бе изгонен от скамейката на..
Пак голямо Браво за Балкан. Нищо, че не..
18.02.2017, 21:10

В днешния втори полуфинал на Купата баскетболистите на Балкан бяха на косъм от класиране на финала за трофея. Те..