Отборите на Интер и Динамо завършиха наравно 2:2 в мач от Група F на Шампионската лига, игран на ст. "Сан Сиро" в Милано.

Динамо започна обещаващо и в петата минута Тарас Михалик изведе киевчани напред в резултата.

Половин час по-късно Деян Станкович бе намерен отлично леко вдясно срещу вратата на Богуш и ударът му извън пределите на наказателното поле донесе изравнителен гол за тима на Интер.

Радостта на "нерадзурите" бе кратка, защото в 40-ата минута опитният им бранител Лусио си отбеляза автогол след удар на нападателя на Динамо Артьом Милевски.

Бяха изминали едва две минути от подновяването на играта, когато Валтер Самуел се възползва от отлично центриране от корнер на Уесли Снайдер и с глава възстанови равенството - 2:2.