С експериментален състав Левски загуби с 0:2 от румънския Оцелул в контролна среща, която се игра в кипърския курорт Агия Напа.

Проверката бе наблюдавана от Наско Сираков, македонския национал Дарко Тасевски, който се завърна в лагера на Левски, а също така и от старши треньорът на Арис Лимасол Михай Стойхкица и бившия футболист на шампионите Христо Йовов.

Мачът започна равностойно, като положенията пред двете врати липсваха, а двата отбора играха в центъра на терена.

В 22-та минута след разбъркване в наказателното поле Параскив получи топката на границата на наказателното поле и със силен удар откри резултата.

В 44-та минута след центриране в наказателното поле на Левски Стан надскочи „синята” защита и с глава отбеляза втория гол в срещата.

През второто полувреме старши треньорът на румънците Петре Григораш направи няколко смени, а неговите футболисти намалиха темпото на игра и двата отбора не си отбелязаха нов гол до края на мача.

В края на мача Сашо Киров се контузи и бе сменен принудително.

В неделя Левски играе предпоследната си контрола в кипърския курорт Агия Напа срещу румънския Рапид Букурещ.