"Балкан" разгроми като гост "Сливнишки герой" с 6-0 в първия пролетен кръг на Югозападната "В" група. В неделя, 24 февруари на стадиона в Сливница най-трудно за играчите в зелено бе да устоят на силния вятър.

Головата серия започна Иван В.ълков в 20-та минута  Две минути след началото на второто полувреме Димчо Ръждев вкара второто попадение, а минути по-късно покачи на 3-0 за "Балкан". Стабилният Мартин Топузов направи резултата 4-0 с гол в средата на полувремето. До края с две точни попадения във вратата на домакините се отличи влезлият като резерва новак Христо Александров, последното от които в добавеното време.

"Балкан": Митев, Баков (47 -Раданов), Ненов, Пейков, Арангелов, Бечев (56 - Александров),  Шаламанов, Кацаров (47 - Борисов), Топузов, Ръждев, Вълков