2 часа, след като се разправи с кандидата за турнира на УЕФА - Черноморец, Славия отпадна от купата на България след срамно поражение от 9-ия в Западната "Б" група Ботев (Криводол).

Първото полувреме завърши 0:0, а през втората част домакините дръпнаха с два гола на Баев и Боянов. В края на срещата Златковски върна едно попадение и даде надежда, че "белите" все пак ще се докопат до хикс, както се говореше в тотосредите. Явно обаче всички са играли "ва банк" на знак "1", защото именитият столичен тим така и не направи сериозен опит да изравни.

Така Славия затвърди впечатленията, че този сезон ще завършва така, както разпореди букмейкърската къща, спонсор на столичани - Спортингбет - те паднаха срамно 0:3 от Литекс в първия кръг, взеха дербито на "Спортингбет" във Варна срещу Спартак, дадоха глътка въздух на Ботев, като си свалиха гащите за 1:2, а днес стигнаха дъното след отпадането от Ботев (Криводол).