България остана с минимални шансове за Евро 2012, след като "лъвовете" извъртяха 1:1 с Черна гора в Подгорица.

Родните ни национали вече са с пет точки в група "G", колкото има и Швейцария, а черногорците и Англия са водачи с 11 пункта. До края на квалификациите остават три срещи и шансовете ни за еврофиналите в Полша и Украйна са илюзиорни.

Първото полувреме бе за домакините. Черногорците тотално ни надиграха преди почивката и само гредите ни спасиха. Домакините все пак дръпнаха в резултата в началото на второто полувреме чрез Джалович, но до края на мача имаше само един отбор - този на България.

"Лъвовете" смазаха Черна гора, успяха да изравнят чрез Ивелин Попов, но нямаха шанс за трите точки. Като цяло родните национали направиха добър мач.

На моменти показаха запомнящи се и интересни отигравания, демонстрираха борба, преса и здрави единоборства, но в интерес на истината допускаха твърде елементарни грешки, което се оказа и фатално.

Все пак от този мач не трябва да се срамуваме, а трябва да съжаляваме за изпуснатите точки в началото на квалификациите.