Капитанът на България Димитър Бербатов се представи много силно в третата контрола на своя клубен Манчестър Юнайтед и реализира победното попадение за "червените дяволи" при успеха 3:2 над ФК Сеул. Митко вкара с глава след много прецизно изпълнение, пращайки топката точно до гредата след центриране на Дарън Гибсън. Освен попадението си обаче Митко впечатли с много борбеност и движение по терена, както и с типичните за него много технични отигравания и точни пасове. Българският нападател влезе на терена ня мястото на Федерико Македа в 61-ата минута и си партнираше с Майкъл Оуен на върха на атаката на Ман Юнайтед до края на мача.

Иначе английските шампиони завоюваха третата си поредна победа на азиатска земя в контролите, въпреки двете попадения на черногореца Деян Дамянович преди почивката. Нападателят на Сеул, носещ номер 10 на гърба си реализира две типично голмайсторски ситуации, в които надхитряше отбраната на Манчестър Юнайтед и с удари отблизо матираше Томас Кушчак. "Червените дяволи" обаче отговаряха подобаващо, като преди почивката Уейн Рууни изравни с глава, а в 58-ата минута отново английският национал откри Македа сам срещу вратаря, за да може италианският талант да преодолее корейския страж и на празна врата да реализира за 2:2.

Така се стигна до 65-ата минута, в която Бербатов, само четири минути след появата си на терена, бе открит от Дарън Гибсън и с глава донесе третия пореден успех на Ман Юнайтед в контролите до момента.

СЕУЛ - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 2:3 (2:1)
1:0 - Дамянович (24)
1:1 - Рууни (32)
2:1 - Дамянович (45)
2:2 - Македа (58)
2:3 - Бербатов (65)
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Кушчак (45-Ван дер Сар), О'Шей, Фърдинанд, Браун, Евра (75-Фабио), Флетчър (46-Гибсън), Андерсон (61-Скоулс), Карик (75-Парк), Гигс (61-Нани), Рууни (61 Оуен), Македа (61-Бербатов)