С голове на Георги Христов в 30-та и Зе Соарес в 40-та минути Левски победи без проблем с 2:0 македонския Металург (Скопие) в контрола между двата тима на "Герена". Таранът на сините се разписа след отличен извеждащ пас към него от страна на Йовов и майсторски прехвърли излезлия да го пресече на границата на голямото наказателно поле страж на гостите - Манчевски. Бразилецът пък реализира след пас на Вагнер и шут по земя от около десетина метра.

Освен двата гола Левски можеше да вкара още, но веднъж, в 17-та минута, шут на Христо Йовов срещна напречната греда.

Освен на терена, около 300-те сини фенове получиха допълнителни емоции през първото полувреме. На пистата обикаляха и се снимаха булка и младоженец, придружени от приятели. От трибуните веднаха проехтяха викове "Горчиво".

ЛЕВСКИ - МЕТАЛУРГ 2:0

1:0 Христов 30
2:0 Зе Соарес 40

ЛЕВСКИ: Димитров, Бензукан, Рабех, Милиев, Вагнер, Тиберканин, Бардон, Жоазиньо, Зе Соарес, Йовов, Христов (Димчев, Топузаков, Ортега, Балджийски,  Табаков, Ангелов, Д.Николов, Васев)

МЕТАЛУРГ СКОПИЕ: Манчевски, Бишевац, Донев, Трайчев, Ваис, Цветановски, Кръстев, Велковски, Рутевски, Илиовски, Джурич