В събота, 1 декември 2007 год., момчетата на Стойчо Стоев от ПФК "Чавдар" Етрополе постигнаха 8-та си победа с 2:0 над Велбъжд Кюстендил за първия полусезон и ще „зимуват” на второто баражно място с 8 победи, 1 равен мач и 4 загуби, при голова разлика 18-9 и 25 общо постигнати точки от 13 изиграни мача.
Головете вкараха Антон Петров в 21-та минута от дузпа и Борислав Илиев в 75-та минута.
Ето и резултатите от изиграните мачове в 13 кръг на цялата „Б” Западна футболна група:
    Спартак Пл - Етър 1924 3:0
Крайно есенно класиране: Локомотив Мз-34 т.,Чавдар Етр-25 т.,Миньор Пк-24 т.,Рилски спортист Самоков-22 т.,Белите орли-20 т.,Чавдар Бс-16 т.,Етър 1924-16 т.,Академик Сф-15 т.,Велбъжд Кн-15 т.,Спортист-14 т.,Янтра-14 т.,Спартак Пл-13 т., Пирин ГД-12 и Монтана с 11 т.           Да се надяваме, че със същото желание за победа отборът ни ще се добере до заветния за играчите 1/4 финален двубой за Купата на България.