Шампионът на САБЛ за 2011 година - тимът на Манянас записа трета поредна победа през новото издание на надпреварата. Шампионите не срещнаха затруднения срещу тима на Балкан и го разбиха с 30 точки разлика - 103:73.

Манянас контролираше случващото се на терена още от самото начало, и след само 5 минути игра вече водеше с 12 точки - 18:6. След първата четвърт преднината им беше 18 точки - 32:14. На полувремето шампионите водеха с 20 точки - 58:38, а след 30 минути игра с 30 - 82:52. Крайният резултат бе фиксиран на 103:73.

Антон Миленков изигра много силен мач за победителите - 28 точки, 7 борби и 3 асистенции. Людмил Хаджисотиров добави 17 точки, а Владимир Василев реализира 13 при успеха на Манянас.

Иван Гавалюгов бе на ниво за Балкан с 30 точки, а Иван Златанов добави 13.