Мениджърът на Манчестър Юн сър Алекс Фъргюсън призна, че му е трудно да избира стартовия състав предвид многото качествени футболисти в тима. Срещу Селтик (1:1) на пейката останаха Димитър Бербатов и Уейн Руни, а Карлос Тевес бе титуляр. "Детелините" обаче дръпнаха с фин прехвърлящ удар на Макдоналд и се наложи българинът да влезе в игра на почивката. Натискът на Юнайтед през втората част даде резултат и в края Гигс изравни, довкарвайки с глава отбита след шут на Роналдо топка.

"Заслужавахме точка, но оставаше твърде малко време до края и мислих, че ще загубим", призна Фъргюсън.

"На почивката пуснах Бербатов и това създаде още един проблем на Селтик. Трудно е да бъде опазен заради неговото пласиране. Честно казано, очаквах да вкара положението накрая, жалко че пропусна. Но резултатът е добър за нас, имахме късмет. Готови сме за големия мач (с Арсенал) в събота, заяви Сър Алекс.

"Трудно е да избирам стартовия състав заради многото добри играчи, които имаме. Успях да дам почивка на Евра срещу Селтик, но беше по-трудно да го направя с Димитър и Уейн Руни", допълни Фъргюсън.

Самият Бербатов подчерта, че Юнайтед още не се е класирал със сигурност за следващата фаза.

"Да не забравяме, че имаме още два мача срещу силни тимове", каза българинът.