Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов отново отбеляза важен гол за своя Манчестър Юнайтед, този път срещу бившия си клуб Тотнъм в мач от 4-ия кръг от турнира за Купата на Англия. Берба реализира в 35-ата минута, за да оформи пълния обрат за "червените дяволи" в мача при победата с 2:1 за "червените дяволи". Бербо получи топката от друг бивш играч на "шпорите" Майкъл Карик, спря си отлично коженото кълбо и с диагонален удар с десния крак матира Алнуик за 2:1. Преди това заместникът на Бербо в Тотнъм Роман Павлюченко откри резултата в 6-ата минута с глава. Той засече центриране на Том Хъдълстоун и направи Бен Фостър безпомощен. Домакините обаче се хвърлиха в бесни атаки и Карлос Тевес на два пъти бе съвсем близо до гола. В първия случай той тресна гредата, а след това Алнуик спаси с вещина удара му от 5-6 метра. Младият Уелбек също излезе на стрелкова позиция след двойно подаване с Бербатов, но в последния момент Ведран Чорлука изби топката от краката му само на няколко метра пред вратата. В 34-ата минута обаче Скоулс изравни с удар извън наказателното поле, а само минута по-късно Бербатов бе точен за 2:1.

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - ТОТНЪМ 2:1 (2:1)