Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов игра 60 минути за своя Манчестър Юнайтед при категоричния успех над Фулъм с 3:0 в отложен мач от третия кръг на английският шампионат.

Нашият нападател отново се разписа в противниковата врата, което е неговият 12-и гол от началото на сезона. Това стана в 30-ата минута след подаване на Джон О'Шей.

Половин час преди края на срещата пък Бербо отстъпи мястото си на терена на завръщащия се от контузия Уейн Рууни, който след влизането си на терена също реализира гол, оформяйки крайното 3:0 за "червените дяволи".

Първото попадение пък бе дело на Пол Скоулс в 12-ата минута. Победата изведе шампионите на Англия, Европа и света на пет точки пред втория в класирането на Висшата лига Ливърпул.

Срещата бе и 14-ата поред без допуснат гол за "червените дяволи" в шампионатен мач.