Датският Копенхаген се добра до 2:2 при домакинството си в първа среща от 1/16-финалите от турнира за купата на Уефа срещу богаташите от Манчестър Сити.

Представителите на северната европейска страна на два пъти се оказваха догонващи в резултата, но стигнаха до равенството.

"Гражданите" откриха резултата в 29-ата минута, когато подаване на Стивън Айрлънд намери Онуоха и той матира вратаря Кристиансен.

През втората част Айлтон изравни резултата в 56-ата минута. На заснежения терен домакините се дагодиха по-добре, но англичаните стигнаха до нова преднина. Стивън Айрлънд прониза за втори път вратата на домакините само пет минути, след като Копенхаген изравни.

В последната минута на двубоя Вингаард изравни резултата, след като домакините хвърлиха всички сили напред, което даде резултат